INFORMACJA O TERMINIE PRZEPROWADZENIA KWALIFIKACJI DODATKOWEJ NA WYJAZD
NA STUDIA i PRAKTYKI W PROGRAMIE ERASMUS+

Uprzejmie informujemy, że termin składania wniosków o zakwalifikowanie na wyjazd na STUDIA oraz PRAKTYKI w programie Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018 mija 30.05.2017 r.

Do tego czasu należy złożyć u Koordynatora Kierunkowego ds. Wymiany Studentów stosowne dokumenty:

-        wniosek (do pobrania na stronie WWW Działu Spraw Międzynarodowych US),

-        zaświadczenie o średniej ocen,

-        pisemną zgodę właściwego promotora na uczestnictwo studenta w programie,

-        list motywacyjny w zadeklarowanym języku obcym,

-        informacje o szczególnych osiągnięciach, działalności na rzecz uczelni.

Główne kryteria kwalifikacji na wyjazd na studia:

• ·        wyniki w nauce,
  • ·        znajomość języka, w którym prowadzone będą zajęcia na uczelni partnerskiej, co najmniej na poziomie określonym w umowie z uczelnią partnerską.

Główne kryteria kwalifikacji na wyjazd na praktykę:

•    wyniki w nauce – średnia ocen za okres ostatniego ukończonego semestru studiów – minimum 3,0;

•    znajomość języka, w którym realizowana będzie praktyka.

W celu zdobycia szerszych informacji na temat kryteriów formalnych, jakie należy spełnić, prosimy o kontakt z Koordynatorem Kierunkowym ds. Wymiany Studentów WB (Anna Nowakowska, Katedra Biochemii, ul. Felczaka 3c, p. 22, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )