erasmus

INFORMACJA O TERMINIE PRZEPROWADZENIA PRZYSPIESZONEJ KWALIFIKACJI DODATKOWEJ NA WYJAZD NA STUDIAW PROGRAMIE ERASMUS+

Uprzejmie informujemy, że kolejny termin składania wniosków o zakwalifikowanie na wyjazd na STUDIA i PRAKTYKĘ w programie Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018 mija 12.07.2017 r.

Do tego czasu należy złożyć u Koordynatora Kierunkowego ds. Wymiany Studentów stosowne dokumenty:

-        wniosek (do pobrania na stronie WWW Działu Spraw Międzynarodowych US),

-        zaświadczenie o średniej ocen,

-        pisemną zgodę właściwego promotora na uczestnictwo studenta w programie,

-        list motywacyjny w zadeklarowanym języku obcym,

-        informacje o szczególnych osiągnięciach, działalności na rzecz uczelni.

Główne kryteria kwalifikacji na wyjazd na studia:

• wyniki w nauce,
  • znajomość języka, w którym prowadzone będą zajęcia na uczelni partnerskiej, co najmniej na poziomie określonym w umowie z uczelnią partnerską.

W celu zdobycia szerszych informacji na temat kryteriów formalnych, jakie należy spełnić, prosimy o kontakt z Koordynatorem Kierunkowym ds. Wymiany Studentów WB (Anna Nowakowska, Katedra Biochemii, ul. Felczaka 3c, p. 22, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )