Zapraszamy na VI edycję Giełd Pracy organizowanych przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego!

Tym razem będziecie mogli spotkać się z 50 pracodawcami i instytucjami rynku pracy!

Będzie to okazja do bezpośrednich, swobodnych rozmów z przedstawicielami pracodawców z regionu.

Dodatkowo w ramach Giełd Pracy zachęcamy do udziału:

·         we wstępnych rozmowach rekrutacyjnych

Uwaga! CV należy przesyłać do 5 listopada 2017 – szczegóły >>>

·         oraz w ciekawych warsztatach i spotkaniach z przedstawicielami rynku pracy

Formularze zgłoszeniowe i szczegóły >>>

Zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z opisem wystawców i zabrania ze sobą CV, aby zostawić je u wybranych pracodawców.

Gdzie i kiedy?

·         14 listopada 2017 r. na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Cukrowa 8, Szczecin)

·         15 listopada 2017 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Mickiewicza 64, Szczecin)

Więcej informacji: www.abk.univ.szczecin.pl/gieldy-pracy/gieldy-pracy-listopad-2017