W dniach 9-13 kwietnia 2018r. odbędzie się ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP, którego celem jest promocja działalności Biur Karier wśród społeczności studentów. W ramach projektu, Biura Karier w całej Polsce organizują warsztaty, szkolenia, konferencje i inne wydarzenia pod wspólnym szyldem „Gra o karierę – Biuro Karier dla Ciebie” specjalnie dla studentów z całego kraju.

Jest to niepowtarzalna okazja, aby wziąć udział w wydarzeniach organizowanych przez Biura Karier ze wszystkich Uczelni – nie tylko rodzimej. A wybór dla studentów w Szczecinie jest spory. J

Biuro Karier Akademii Morskiej w Szczecinie 9 kwietnia 2018r. w godzinach 9:00-14:00 prowadzi konsultację dokumentów aplikacyjnych, a 11 kwietnia 2018r. organizuje „Warsztaty rozwojowe” w godzinach 15:00-18:00.

Biuro Karier Akademii Sztuki w Szczecinie zaprasza 12 kwietnia 2018r. w godz. 9:00-16:00 na szkolenie „Mała firma – jak ogarnąć finanse?” podczas którego zdobędziecie wiedzę przydatną przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej.

Biuro Karier Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie organizuje praktyczny warsztat „Przedsiębiorczy wygrywają”, możecie się przekonać czy posiadacie „przedsiębiorczą żyłkę” 10 kwietnia 2018r. w godzinach 11:00-15:00 w Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii (RCIiTT) przy ul. Jagiellońskiej 20-21.

Ponadto 13 kwietnia w godzinach 11:30-14:00 będziecie mieli okazję, aby dowiedzieć do czego potrzebne nam są kompetencje miękkie, podczas warsztatu „Jak utrzymać pracownika? Rola rozwoju kompetencji miękkich nie tylko dla kadry zarządzającej”.

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza 9 kwietnia 2018r. na Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług US, aby dowiedzieć się jak zostać Junior Ogarniaczem Wszechrzeczy – czyli jak dostać świetną pracę, nie mając doświadczenia, podczas warsztatów prowadzonych przez Justynę Stroynowską z Fundacji Rozwoju Zawodowego Talent & Kariera oraz Joannę Jaszewską z LSJ HR Group.

10 kwietnia 2018r. w siedzibie Akademickiego Biura Karier US przy ul. Cukrowej 12, prowadzone będą konsultacje dokumentów aplikacyjnych.

12 kwietnia będziecie mieli okazję spotkać się z Akademickim Biurem Karier Uniwersytetu Szczecińskiego podczas Targów Pracy – Kariera na Plus organizowanych przez portal Infoludek.pl w Netto Arenie. Przy swoim stoisku pracownicy Akademickiego Biura Karier Uniwersytetu Szczecińskiego pomogą wam w konsultacji lub stworzeniu dokumentów aplikacyjnych, a także przedstawią ofertę Akademickiego Biura Karier Uniwersytetu Szczecińskiego.

A najlepsze zostawiliśmy na koniec.

11 i 13 kwietnia 2018r. zostanie zorganizowany przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego escape room, przekonamy się jak bardzo jesteście zdeterminowani, aby uzyskać staż.

Do zobaczenia, zagrajcie o karierę razem z nami!

escape room

warsztat