• 06 MAJA 19

BIOPOTENCJAŁ 2019, 6 – 7 czerwca 2019, Warszawa

Zapraszamy do udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji Dyplomantów i Studentów Kierunków Przyrodniczych i Techniczno-Przyrodniczych z Udziałem Przedstawicieli Przedsiębiorstw oraz Instytucji Otoczenia Biznesu BIOPOTENCJAŁ 2019. Organizatorem Konferencji jest Wydział Biologii i Nauk o Środowisku Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Celem Konferencji jest umożliwienie absolwentom i studentom kierunków przyrodniczych oraz przyrodniczo-technicznych uczelni zaprezentowania wyników swoich badań, w tym prac przeglądowych. Wszystkie zgłoszone prace zostaną opublikowane w formie e-publikacji jako materiały konferencyjne. W ramach Konferencji odbędą się sesje plenarne ustne oraz sesje plakatowe w języku polskim lub angielskim. Do udziału w Konferencji zapraszamy również przedstawicieli przedsiębiorstw oraz instytucji otoczenia biznesu prowadzących działalność odpowiadającą profilem obszarom tematycznym Konferencji.

Konferencja odbędzie się w dniach 6 – 7 czerwca 2019 r. na terenie kampusu UKSW przy ulicy Wóycickiego 1/3 w Warszawie. Termin nadsyłania prac: do 24 maja 2019 r. Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje oraz zaproszenie do udziału w Konferencji znajdują się na stronie: www. wbns.uksw.edu.pl

Z wyrazami szacunku,
    Katarzyna Jurczuk