• 20 LIS 18

Szkolenie BHP dla I roku studiów, rok akademicki 2018/2019

SZKOLENIA BHP DLA STUDENTÓW I DOKTORANTÓW I ROKU STUDIÓW W ROKU AKADEMICKIM 2018/2019

Zapraszamy do odbycia szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej.

Szkolenie jest obowiązkowe dla wszystkich studentów rozpoczynających naukę na I roku studiów: pierwszego stopnia, drugiego stopnia i jednolitych studiach magisterskich stacjonarnych i niestacjonarnych oraz dla uczestników studiów doktoranckich na Uniwersytecie Szczecińskim w pierwszym semestrze nauki.

Studenci studiów stacjonarnych pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich

odbywają szkolenie składające się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej.

1. Część teoretyczna realizowana w formie kształcenia na odległość (e-learning)

od 20 listopada 2018 r., od godz. 12.00

do 20 grudnia 2018 r., do godz. 24.00

2. Część praktyczna realizowana jest przez Pracownię Bezpieczeństwa Wodnego, Wydział Nauk o Ziemi, ul. Mickiewicza 16 a.

Dostępne terminy szkolenia praktycznego ukażą się na platformie e-learningowej po zaliczeniu testu z części teoretycznej.

Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych drugiego stopnia oraz studiów doktoranckich

odbywają szkolenie składające się z tylko z części teoretycznej realizowanej w formie kształcenia na odległość (e-learning) w terminie:

od 20 listopada 2018 r., od godz. 12.00

do 20 grudnia 2018 r., do godz. 24.00